Jesteś tutaj:  Strona główna Izby Skarbowej w Lublinie  » Urzędy Skarbowe województwa lubelskiego  » Pierwszy US w Lublinie


Wybierz Urząd:
pl2011.eu Szybki PIT

Pierwszy US w Lublinie

17-04-2015 08:02:37 „Szybki PIT” w galeriach handlowych

Administracja Podatkowa zaprasza podatników, którzy jeszcze nie rozliczyli swoich dochodów do elektronicznego złożenia deklaracji podatkowej w galeriach handlowych. 18 i 19 kwietnia, pracownicy urzędów skarbowych będą pomagali zainteresowanym podatnikom w wysyłaniu zeznań przez Internet. Punkty do samodzielnego wysłania e-PIT zostaną ulokowane w Centrum Handlowym Plaza w Lublinie przy ul. Lipowej 13 oraz Centrum Handlowym Rywal w Białej Podlaskiej przy ul. Brzeskiej 27.

W ramach prowadzonej akcji pracownicy administracji podatkowej pomogą w dokonaniu rozliczenia oraz udzielą odpowiedzi na wszelkie pytania dotyczące składania zeznań przez Internet.

E-punkty do złożenia deklaracji podatkowej w formie elektronicznej będą czynne:
- w CH Plaza w Lublinie przy ul. Lipowej 13 w godzinach 10.00 - 18.00,
- w CH Rywal w Białej Podlaskiej przy ul. Brzeskiej 27 w godz. 10.00 - 17.00.

Osoby zainteresowane rozliczeniem powinny posiadać:
- dokument tożsamości,
- dane w oparciu o które zostanie wypełnione zeznanie (informacje o uzyskanych dochodach, kwoty przysługujących ulg podatkowych, a w przypadku ulgi z tytułu wychowania dzieci ich nr PESEL),
- kwotę przychodu za 2013 rok.

Elektroniczne rozliczanie się jest łatwe, szybkie i wygodne, a każdy kto chociaż raz złożył PIT przez Internet z pewnością zostanie wiernym zwolennikiem tej formy składnia zeznań.